Říjen 2010

*29.10.2010*

29. října 2010 v 10:50 | In_Je_Thin |  *Můůj jídelníček*
Dneska mám ten svůj pročišťovací den s pórkem :) takže:

10:30: půlka uvařeného pórku pokapaná trochou citronu, soli a pepře

14:30: půlka uvařeného pórku pokapaná trochou citronu, soli a pepře

17:30: půlka uvařeného pórku pokapaná trochou citronu, soli a pepře

Po celý den budu pít vývar z pórku po každé dvě hodiny..

PITÍ: doplním večer

CVIČENÍ: pohyb v práci

PROHŘEŠKY: žádné

*Hlavní zásady formování nových návyků*

28. října 2010 v 13:53 | In_Je_Thin |  *FN*

Tak projdeme si hlavní zásady formování nových návyků:)


1. Projděte si své třítýdenní záznamy. Identifikujte problémové potraviny a co možná nejvíc je omezte, aniž byste z toho měly šok. Všechno, bez čeho se dokážete bez velkého utroení obejít jednoduše vyškrtněte.  Ostatní omezujte po troškách.

*28.10.2010*

28. října 2010 v 10:14 | In_Je_Thin |  *Můůj jídelníček*
8:30: čaj + půlka chleba namazaná máslem s pár kolečky salámu

12:00: banán

15:00: sójový rohlík s plátkem eidamu

18:00: banán

PITÍ:2 L vody + hrnků čaje (kolik doplním)

CVIČENÍ: pohyb v práci

PROHŘEŠKY: malý balíček rozinek v čokoládě

*Taylor Momsen*

28. října 2010 v 9:36 | In_Je_Thin |  *Thinspo*
Hvězda ze seriálu Super drbna. To je ta jak nosí ty šatičky pořád a má úžasnou ostavičku:)
q

*Můj svět*

27. října 2010 v 14:54 | In_Je_Thin |  *Já*
Dneska asi budu trochu víc psát:D nevím proč, ale mám chuť, od té doby co jsem v práci dneska, tak sem přihlášená na blogu:D doufám, že nikdo nepřijde..  Jinak asi se ptáte proč ten název můj svět? Mám svůj svět a to se asi nezmění, bude se to semnou táhnout až do konce mého života.. Teď se to týká práce, blogu, hubnutí.. O práci vám říct nemůžu, neví o ní nikdo, tedy kromě jedné kamarádky.. Neví o ní ani přítel a to mě mrzí nejvíc:( ale prostě mu to říct nemůžu.. Ale nejsem žádná děvka, nespím s chlapama, abyste si to nemyslely, protože určitě nebudete jedna kterou to napadlo..:D Přítele bych nepodvedla za nic na světě s nikým, taková já nejsem. Dokonce jasem až tak naivní, že i kdybych věděla, že to jde s námi ke dnu a brzy spolu nebudeme, tak do té doby než si opravdu neřekneme konec bych mu nezahla.. Taková prostě jsem..a o hubnutí a blogu to vám asi vyprávět nemusím:)) Ve svém světě mám i smutek, pláč, nesnášení se atd.. Ikdyž si někdy řeknu, že mi to sluší, stejně více převládá to, že vypadám jak hňup:D o tom též nikdo neví, teď už teda vy:) Ale co se dá dělat, každý s něčím musí bojovat bohužel.. Sleduju poslední dobou seriál Super drbna a mám tam své favoritky podle kterých bych chtěla vypadat. Jsem z toho seriálu úplně hotová:D:D Dneska večer se budu zase koukat a koupím si k tomu nějakou dobrůty, protože si číkám, že asi pojedu s přítelem v neděli k němu, takže si tu očistu udělám pátek + sobota, protože u nich bych nemohla říct dělám si očistu, nemůžu jíst a bla bla.. Už teď poslouchám ať jím atd.. o prázdninách nebo před nimi teď nevím příteli jeho mamka vtloukala do hlavy ať jím, ať na mě dohlíží atd.. že jsem hrozně zhubla atd.. Jenže oni si všichni myslely, že jsem nejedla, ale jednou jsme se s přítelem procházeli venku  a nějak jsme narazily na toto téma a já mu řekla jak jsem zhubla ˇikdyžsem na sobě nějak neviděla, že bych zhubla) a on jako fakt takhle? Já si taky myslel, že si nejedla. Tam bylo vidět, jak málo mě zná nebo spíše poslouchal..:( ale teď už je to dobré:) Teď když sem se najedla mám chuť na hermelín, asi si ho dopřeju místo nějaké sladkosti k seriálu večer:) Už se na nšj těším:) Hlavně na jednu slečnu tam, protože ona má nádhernou postavu a nosí takové krátké šatičky, to je na zabití:D

*Thinspa 39*

27. října 2010 v 13:12 | In_Je_Thin
n

*27.10.2010*

27. října 2010 v 12:42 | In_Je_Thin |  *Můůj jídelníček*
Ahojte, tak už sem zase v práci. Zatím nuda:D Brzy přidám něco do nové rubriky FN jen nevím kdy:( není čas a když by byl, tak je doma a u mě v pokoji pořád někdo, takže je to blbé:( Už abych byla pryč a měla soukromý. Jak už pro sebe, tak i s přítelem:) Do pátku ještě bude můj jídelníček celkem na nic, ale od víkendu to bude lepší:) A teď jídelníček:

8:00: čaj + sójový rohlík namazaný žervé + 1 plátek eidamu

11:00: 1 tenký plátek polystyrenu s polevou

14:00: sójový rohlík + 1 plátek eidamu + banán

17:00: banán

20:00: zeleninová polévka

PITÍ: 1,5 vody + 5 hrnků čaje + 0,5 L ledové kávy

PROHŘEŠKY: malý balíček rozinek v čokoládě

CVIČENÍ: pohyb  v práci + 30 min. procházka

BEAUTY: nákup zdravých potravin

*26.10.2010*

26. října 2010 v 18:47 | In_Je_Thin |  *Můůj jídelníček*
7:00: ovocný čaj + banán

12:00: banán + 3 tenké plátky polystyrenu s polevou

16:00: zeleninová polévka

19:00: zeleninová polévka

PITÍ: 2 velké hrnky čaje + 1,5 mattoni

CVIČENÍ: chození po schodech + 30 minut procházky

PROHŘEŠKY: 1 malý balíček rozinek v čokoládě

Vím, že poslední dobou je mám pořád, ale mám nervy z domu, sem pořád unavená (ani učit se mě nechce) a ještě k tomu práce.. Potřebuji si našetřit do ledna peníze, předevčírem sem mamce oznámila, že od ledna chci jít do pronájmu někam jinak by mě asi doma hráblo:( proč já musím mít takový debilní sourozence:'( sem brečela včera a už se těším až budu večer s přítelem a obejme mě:( A taky si to dávám i proto, že o víkendu si budu dávat tu pórkovou polévka a chci se pak držet, tak uvidím jak to zvládnu:) Mějte se hezky:-*

*24.10. - 25.10.2010*

25. října 2010 v 15:48 | In_Je_Thin |  *Můůj jídelníček*
24.10.2010
SNÍDANĚ: 1 plátek cereálního chleba namazaný žervé s 1 plátek 30% eidamu + malá paprika

PROHŘEŠKY: 1 malý balíček rozinek v čokoládě

VEČEŘE: paprika + mozzarela

Mezitím oběd nebyl, protože sem se přejedla ráno, nevím čím to bylo:(

PITÍ: 0,5 L ledové kávy + 6 hrnků čaje

CVIČENÍ: žádné

25.10.2010
8:00: ovocný čaj + 1 plátek cereálního chleba namazaný žervé s 1 plátkem 30% eidamu

12:00: 4 tenké plátky polystyrenu s polevou + banán

15:00: talíř těstovin s kečupem a trocha sýra

18:00:rohlík namzaný pomazánkou budapešť

PITÍ: 1,5 L mattoni + 4 hrnky čaje

PROHŘEŠKY: kaštany

CVIČENÍ žádné

*Kouzelná pórková polévka*

23. října 2010 v 21:41 | In_Je_Thin |  *FN*
Je tu první receptík:) Tímhle si krásně pročistíte tělíčko a díky tomu receptíku můžete okamžitě začít pracovat na formování nových návyků.:) Dobrou chuť

Víkendová porce pro 1 osobu

Potřebujeme: 1 kg pórku

1. Pórek očistěte a dobře opláchněte, abyste odstranily písek a zeminu. odkrojte konce tmavě zelených částí a ponechejte celou bílou část a světle zelenou dle úvahy. (Případné přebytečné části zelené uschovejte pro pozdější použití).

2. Očištěnou zeleninu vložte do velkého hrnce a zalijte vodou. Přiveďte k varu, zmírněte teplotu a vařte nepřikryté po dobu 20 - 30 minut. Vývar slijte  a uschovejte, pórek dejte do misky.

  • Pijte každé 2 až 3 hodiny, vždy 1 šálek (dle libosti si vývar přihřejte nebo konzumujte v pokojové teplotě).
  • V čase hlavních denních jídel (nebo kdykoli dostanete hlad) si dejte vařený pórek, vždy asi půl šálku.
  • Zakapejte ho extra panenským olivovým olejem a citronovou šťávou a střídmě ochuťte solí a pepřem(dle libosti můžete také posypat nasekanou petželkou).
  • Polévkou se budete živit po oba dny, až do nedělní večeře, kdy si můžete dopřát porci masa nebo ryby (120 až 180 g - prozatím si raději hlídejte, kolik toho jíte), dva kousky zeleniny, podušené v páře, s kouskem másla či olivového oleje, a trošku ovoce.
Já to budu zkoušet příští týden o víkendu a budu si po další tři týdny zaznamenávat co jím. Koupím si sešit a budu to psát tam. Doufám, že to pomůže mě i vám:) Brzy napíšu další rady:)

*Zdravý životní styl-FN*

23. října 2010 v 21:29 | In_Je_Thin |  *FN*
Tak je tu první rada z knížky Francouzky netloustnou (FN).. Začít zdravě jíst musíte chtít a hlavně musíte vytrvat. Já už teď vím, že to bude běh na dlouhou trať, ale vůbec mi to nevadí, protože dosáhnu toho čeho chci a to mi zůstane. Ne jako kamarádi, kteří se časem změní, jako práce, která nebude za celý život jen jedna, ne jako oblečení, které nás po měsíci přestane bavit a líbit se nám, ale jako něco u čeho zůstanu a vím, že když budu správně jíst a přemýšlet nad tím odmění se mi to celoživotně. Nejde jen o to, že se budu cítit krásná, štíhlá a v pohodě, ale hlavně budu zdravá:) Teď něco z knížky ;)

*Francouzky netloustnou a nová rubrika*

23. října 2010 v 21:29 | In_Je_Thin |  *FN*
Takže holky rozhodla jsem se vám napsat nějaké užitečné rady z této užitečné knihy:) Udělala jsem novou rubriku pod názvem *FN* je jako úplně poslední:) Vše co budete potřebovat najdete tam. Takže doufám, že vám to pomůže a že budete za to rády:)
17

*Víkend*

23. října 2010 v 15:22 | In_Je_Thin |  *Já*
Konečně je tu víkend:) Píšu další článek, doufám, žeto nevadí:) Teďka se v práci trochu nudím, tak píšu:) Tento víkend nejdu nikam pařit ani nic takového, takže si moje tělo alespoň odpočne od toho alkoholu:D ale zase dám zabrat mozečku, protože se budu učit:-/ snad se něco naučím a nebude to jako minulý týden:D ne, ale teď musím, protože se to pak všechno ve třeťáku nebudu doučovat přece až budu maturovat:D:D mám teď nějakou lepší náladu(nevím čím to:D) A jinak knížku Francouzky netloustnou už asi dnes dočtu (ACHJO:D) Ta knížka je o slečně z Francie, která pojede do New Yorku (teď si nejsem jistá, ale myslím, že jo) a ztloustne 10 kilo a po přijede zpátky domů i s těmi 10 kily a tak začne hubnout zase s pomocí jednoho rodinného doktora a píše v té knížce recepty, nápady a radí:) je to fajn, já sem se do té knížky zamilovala:D nevím co budu dělat až ji dočtu:D ale v nejbližšší době zkusím to co doporučuje:) ty její jídelníčky a tak:) Doufám, že něco shodím, jinak mě asi brzy trefí:D Taky ta knížka mě nutí teď abych se učila, protože ta paní co ji píše, tak toho ví moc a já chci taky:) Sice to bude něco jiného, ale to neva, nutí mě se učit, tak doufám, že mě dnes úplně donutí:D  Už bych chtěla být doma:D Ale vydělávat se musí a já to potřebuji, abych měla penízky na leden a mohla jít pryč z domu:D  Nechce jít někdo od ledna do pronájmu v Brně semnou?:)
Taky se mi nějak nechce do cvičení a ta paní v té knížce píše, že každý den stačí tak 30 minut procházky denně:) Tak se pokusím ať už to bude jakákoli procházka.. Ať už třeba do obchodu a zpátky:D a taky mě napadlo, že si budu nechávat vždycky sešity ve skřínce ve škole abych si každou přestávku šla pro daný sešit a sešla si schody:) to je dobrý nápad ne? Máme skoro každou hodinu ve druhém patře,ale schodů je tam požehnaně, takže to bude dobrý:) Dívaly jste se někdo na Super drbnu? Já si to stahuju z netu a koukám na to a je to boží:) Fajn seriál:)

*22.10. - 23.10.2010*

23. října 2010 v 6:20 | In_Je_Thin |  *Já*
Ahojte holky** Teďka sem v práci a chci se omluvit, že sem včera vůbec nenapsala, ale nebylo moc kdy.. :( Jinak můj jídelníček včera nebyl po dlouhé době podle času, ale jedla sem kdy se mi chtělo. Takže snídaně hrnek s citronem + 1 plátek cereálního chleba namazený žervé + 1 plátek sýra + půl okurky, na oběd 1 knedla + 1 a půl šufánku játrové omáčky, později zeleninová polévka k večeri, která byla pozdě sem měla 1 knedlu a 1 a půl šufánku játrové omáčky a prohřešky byly, že jsem si s přítelem dala oplatky večer(takové menší). Pití: 2 hrnky velké čaje + 1,5 vody, cvičení: přes půl hoďky procházky. Beauty: nákup laku na nehty, hřebínek na úpravu vlas( nevím jak to nazvat, ale není to normální hřebínek)

Dnes - 23.10.2010
6:15: dětská výživa jahodová + jablko menší

9:30: banán

12:30:těstoviny s nějakým masem

15:30: hrozny

18:30: malý balíček rozinek v čokoládě

PITÍ: 2 L vody + 3 hrnky čaje

CVIČENÍ: pohyb v práci

PROHŘEŠKY:rozinky v čokoládě

BEAUTY: pleťová maska + lakování nehtů

Omlouvám se, že ten první jídelníček je napsaný, tak jak je, ale nevím jak bych některé části popsala, to nebyla ani sváča ani nic tak nevim:D

*Nenávidím se*

21. října 2010 v 15:11 | In_Je_Thin |  *Já*
Holky:( já to dneska nedám:( Ráno jsem měla dobrou náladu a všechno a teď? Hrůza:( V práci mi to nejde dneska a z ničeho nic mám blbou náladu a nehoráznou chuť na sladké. Po práci jsem měla v plánu jít si nakoupit ještě nějaké jídlo, protože včera jsem si vzala jen půlku z toho co jsem chtěla a tak to vidím na pěknou hromádku sladkého, přecpání se a zvracení:( Mám na to chuť(z ní to blbě, ale přeju si aby to tak bylo). Zítra mám naplánové cvičení, takže porč to neudělat? Stejně nikdy nebudu taková jaká bych doopravdy chtěla být:(Od příštího týdne začnu natvrdo!! To slibuju. To musím dodržet, hezky podle knížky Francouzky netloustnou! Teda ne úplně, ale pokusím se trošku podle ní. A když říkám, že začnu od příštího týdne, nemyslím, tím, že zítra celý víkend budu nějak moc jíst. To vůbec! Ale uvidím jak to bude. Každopádně se budu snažit držet se.. Jsem neschopná:( Dneska už se asi neozvu, taže až zítra.. Mám vás rada:""""""(

*Jídelníček 20. - 21.10. 2010*

21. října 2010 v 10:36 | In_Je_Thin |  *Můůj jídelníček*
Ahojte ** Omlouvám se, že jsem včera nenapsala, ale neměla jsem vůbec čas.. Byla sem si po škole kupovat s přítelem ten kabátek a pak byl u nás a nemohla jsem jít sem. A ta knížka Francouzky netloustnou mi přijde úžasná:) Hned první den co jsem přišla večer jsem přečetla 60 stránek a teď už jsem na 169:) a recepty taky dobrý:) takže až bude čas něco sem vám hodím:)  Za chvíli jdu do práce, takže fajn:) Normálně vím, že mi tu jedna slečna psala, že ta knížka není nějak převratná, ale já jsem z ní úplně na větvi :D:D a teď jídelníček:

20.10.2010
7:30: hrnek čaje + jogurt

10:00: zeleninová miska

12:30: malý loupáček

15:00: tyčinka maxi nuta(s kešu a oříšky)

18:00: dršťková polévka + 1 malý krajíc chleba

21:45: ruměnky

PITÍ: 1,5 L mattoni+ 0,5 L vody + 3 hrnky čaje

CVIČENÍ: chození po městě:D

PROHŘEŠKY: ruměnky

BEAUTY: lakování nehtů + koupený kabátek + nákup zdravých potravin

21.10.2010
10:15: hrnek čaje + jogurt + banán

13:30: 1 plátek cereálního chleba + troška másla + 1 plátek light sýra + čtvrt okurky

16:30: banán

19:30: doplním

21:30: mozzarela + paprika

PITÍ: 1,5 vody + 2 hrnky čaje

CVIČENÍ: 6 min. skákání přes švihadlo(kvůli těm včerejším ruměnkám) + pohyb v práci

PROHŘEŠKY: žádné

BEAUTY: nákup zdravých potravin

*19.10.2010*

18. října 2010 v 20:05 | In_Je_Thin |  *Můůj jídelníček*
8:00: hrnek horké vody s citronem + activia

12:00: cegram se šunkou a zeleninou

16:30: dršťková polévka(2šufánky)

18:30: 250 ml mléka s grankem banán

21:30: paprika + light mozzarela

PITÍ: hrnek vody s citronem ; 1,5 L matoni citron + 2 velké hrnky ovocného čaje

CVIČENÍ: žádné

PROHŘEŠKY: žádné

BEAUTY: Takže koupila sem si Francouzky netloustnou a recepty se sníženým obsahem cholesterolu:) tak doufám, že to pomůže

*Zpět + jídelníček*

18. října 2010 v 9:06 | In_Je_Thin |  *Já*
Ahojte děcčátka*** Omluvám se, že jsem se včera neozvala, ale jela jsem ráno s přítelem k němu a tak sem se tam nemohla přihlásit na blog. Viděly by to všichni a to by nebylo dobré. Ale napíšu vám jídelníček za neděli a za dnešek:) A rozhodla jsem se, že si budu dávat každý den jinou snídani. Ne jako, že bych si pořád něco kupovala a pořád to měnila, samožřejmě, že něco budu mít stejné, ale pokusím se aby to nebylo třeba dva dny po sobě. Protože jsem zjistila, že byych asi každou chvíli se na to vyprdla. Takže to budu obměňovat a bude:) Teď jsem jedla pořád ovesné vločky s jogurtem, tak si dám některý den třeba tmavou bulku  se sýrem a tak:) A o víkendech, že si budu dopřávat co chci, ale nemyslím to tak, že budu jíst párky od rána do večera a sladké, ale prostě když budu mít chiť na čokoládu dám si ji a tak a přes týden budu bez toho:) Třeba pak ani o tom víkendu si nedám:DDneska jsem zůstala doma, chci se ještě vyležet, protože pořád smrkám a tak a chci se i učit. Dnes máme psát ájinu, zítra matiku a ve středu přírodní vědy a ekonomiku, tak se dnes budu učit možná i na středu něco, protože zítra dojdu až v 5 domů a na dvě předměty bych se nenaučila, protože mě večer (nějak už po 8 hod.) nic neleze do hlavy:( tak proto.. Jinak sobota parádní, suprově jsem si zatancovala a bylo to celkově fajn:) Dojely sme s přítelem domů 4:45 :D a šly sme spát bůh ví kdy(asi si dokážete představit co se dělo:D) a vstávala jsem v 1é abych se osprchla a v 10:45 pro nás přijely jeho rodiče:) Dnes si možná večer zacičím, ale asi to vidím jen na cellules. Jsem nějaká unavená a nechci cvičit, páč mi mě to určo nebavilo a pak by se to přehouplo na další dny a to ne:D Takže asi jen cellules u Ulice a pak spát:D Ještě než jsem došla domů, tak jsem si zašla do DM koupit něco a pak pro buchtu do pekárny, tam dělají úplně vynikající pečivo a ty zákusky, jsou veliký a  lákavý, ale žádný jsem si nekoupila:) A teď vám napíšu jídelníček za  včera a za dnešek:

17.10.2010
10:30: půlka cereální bulky

12:00: polévka zeleninová + vepřový řízek menší s bramborem a okurkou

18:45: oplatek

21:00: trochu nějaké masa s bramborem

Cvičení žádné, prohřešky: oplatek, Pití: 1 L vody + 3 hrnky čaje

18:10:2010
9:15: hrnek čaje (na nachlazení) + tvarohová buchtička

13:00: krupicová kaše s trochou skořice a lžičkou másla

16:00: dětská výživa

19:00: cottage sýr + cherry rajčátka + cereální bulka

CVIČENÍ: cellules

PROHŘEŠKY: žádné

PITÍ: doplním

BEAUTY: nákup zdravých potravin + pleťová maska + lakování nehtů

Později doplním časy a jídelníček:)

*16.10.2010*

16. října 2010 v 11:45 | In_Je_Thin |  *Já*
6:00: hrnek horké vody  s citronem + půlka cottage sýra(ani ne půlka) + 5 cherry rajčátek + půlka cereální bulky

9:00: banán

13:30:  špagety s trochou kečupu a sýrem

16:00: banán

18:00: nic

PITÍ: hrnek vody s citronem + 8 sklenice vody +

CVIČENÍ: večer tanec

PROHŘEŠKY: žádné

BEAUTY: večerní líčení

*15.10.2010 + měření*

14. října 2010 v 20:35 | In_Je_Thin |  *Můůj jídelníček*
Takže zítra se budu snažit a dodržím to abych měla lepší pocit a na večer si mohla něco koupit, takže můj páteční jídelníček a měření: