Prosinec 2010

*Bolí mě ruka + jídelníček 7.12.2010**

6. prosince 2010 v 21:28 | In_Je_Thin |  *Já*
Ahojte holky** dneska v šalině jedu do školy a hrůůza, prudce zabrzdila a já se chtla sedadla a jeden pán taky a vrazil mi do ruky a pořád mě bolí:( doufám, že to bude ok zítra.. Jinak jídelníček sem dodržela:)) Zítra se budu zase snažit:) Nevím co bych vám teď psala, tak vás půjdu oběhnout a spinkat, tak se mějte kráásně:-*

7:00: horká voda s citronem + ovesné vločky + jogobela + kiwi

10:00: banán

12:20: sojový rohlík namazaný žervé + 1 plátek light sýra + 3 cherry rajčátka

15:20: oběd

18:00: 1 plátek cereálního chleba + cottage sýr s pažitkou + 3 cherry rajčátka

PITÍ: hrnek vody s citronem + 0,75 L zeleného čaje +

CVIČENÍ: cellules

PROHŘEŠKY: doufám, že žádné

Jinak sem se zapomněla včera zvážit a měřit, ale dneska ráno jsem se vážila a měla sem 51 kg a zítra se změřím večer:)

*Nákup a zítřejší jídelníček - 6.12.2010*

5. prosince 2010 v 19:26 | In_Je_Thin |  *Můůj jídelníček*
Tákže sem si teda nakoupila a koupila tohle: banány, citrony, cherry rajčátka, chléb 4 aktiv(jsou v něm nějaké mandlové olátky, které snižují cholesterol a je dobrý i na hubnutí), ovesné vločky, zelený čaj, musli tyčinky, sojové rohlíky, jogurty jogobela, žervé a  maxi-vita vitamín C a zinek. . Už mám nachystanou i svačinu na zítra do školy:) A dám vám sem rovnou i zítřejší jídelníček:)

7:00: horká voda s citronem + ovesné vločky + jogurt + kiwi + pár oříšků vlašských

10:00: banán + musli tyčinka

12:20: 1 plátek cereální bulky + namazaná žervé + plátek light sýra +3 cherry rajčátka

16:20: segedínský guláš se dvěma knedlíky + banán

20:00: 1 plátek cereálního chleba + trocha cottage sýra s pažitkou+ zelenina

PITÍ: horká voda s citronem +  0,75 L zeleného čaje + 3 hrnky zeleného čaje

CVIČENÍ: žádné

PROHŘEŠKY: žádné

Vím, že bych ty oříšky neměla, ale četla sem, že snižují cholesterol a to já potřebuji, takže proto.. A tak si budu dávat vždycky ráno, ale jen pár:)

PS: Holky dneska sem dostala čokoládu nějaku velkou - NEDALA SEM SI.. A ještě od neteře Pralinky a taky sem si NEDALA!! a dala sem je mamce, takže super:)) jsem dneska na sebe pyšnáá:)

*Neděle a učení:-/*

5. prosince 2010 v 12:22 | In_Je_Thin |  *Já*
Ahojte holky moje** Vás opravdu ubývá a ubývá:( sice jen na pár dní odcházíte, ale jednou přijde chvíle a odejdete úplně:( nechci abyste něco vzádvali když se nedaří.. Pak akorát budete smutné a stejně nebudete se sebou spokojené a třeba se vrátíte, ale třeba se to bude zase opakovat.. Musíte být silné! Já taky někdy chci s tímhle vším skončit, jenže ještě sem nedospěla k tomu, že se mám ráda taková jaká sem atd.. Takže já s tím přesta tnemůžu ani kdybych chtěla.. A my to zvládneme holky! Já začínám od zítřka a chci se moc snažit. Kvůli sobě a mému zdraví, příteli(ikdyž kvůli němu nemusím, ale chci aby si ostatní říkaly, že má hezkou přítelkyni:)) a taky kvůli vám:) když už sem tady a píšu vám o sobě a o svém životě, chci se snažit.. Abyste si řekly, že mi to jde a podporovali mě a to stejné abych mohla já udělat pro vás!!
A taky vám děkuji za nápady na nákup:) Cottage sýr mám doma, takže ten nemusím, oříšky a sušené ovoce mě taky napadly:) tkaže uvidím podle ceny. 4okoládu si nekoupím, možná jen banány v čokoladě jedny, protože sem včera koupila mě a příteli a já brzo usla a on na to dostal chuť a snědl i moje a já si ráno říkala, že si večer dám a ono prd:D takže si koupím a dám si večer, protože si myslím, že kdybych si nedala, tak mě bude zítra honit mlsná, protože mám na ně opravdu chuť, takže si je dám ještě dnes, ať pak nehřeším.. Dneska se budu muset učit na chod podniku, moc se mi do toho nechce, ale je tam toho moc, takže musím začít už dnes, zítra bych se to celé nenaučila do úterý a to se mám učit ještě na jeden předmět.. Aspoň se na to podívám:D večer si zajdu nakoupit, udělám si pleťovou masku a zvážím se  a přeměřím, ať pak můžu po měsících přeměřovat:D Tak se mějte krásně:))

*Zítřejší nákup*

4. prosince 2010 v 8:30 | In_Je_Thin |  *Já*

Co si nakoupím?:)

- ovoce + zelenina
- jogurt - jogobela nebo activia bílá
- ovesné vločky
- musli tyčinky
- cereální chleba
- zelený čaj
- možná nějaká šunka nebo sýr
- žervé nebo tak něco na namazání

Máte ještě nějaký nápad na něco zdravého?:)

*Thinspa 46*

4. prosince 2010 v 6:50 | In_Je_Thin |  *Thinspo*
6

*4.12.2010*

4. prosince 2010 v 6:46 | In_Je_Thin |  *Já*
Dobré ránko** zase práce:-/ ale sem tu od 6 a celkem to utíká:) Dneska vám přidám jen nějaký článek z práce, protože doma na mě čeká miláček a bohužel nebudu moct jít na blog.. Zítra mě čeká nákup zdravých potravin a od pondělí mi to zase začne:) doufám, že se mi to podaří a hlavně i kvůli tomu cholesterolu.. Už se těším domů až si lehnu, nějak mě bolí hlava, tak nějak se mi motá, je to nepříjemnýý:( Ale už jen 5 hod. a 25 minut:D paráda:D dám vám sem nějaké thinspo zase, tak se mějte krásně a užijte si víkend:))

*Thinspa 45*

2. prosince 2010 v 19:02 | In_Je_Thin |  *Thinspo*
12

*Thinspa 44*

2. prosince 2010 v 7:54 | In_Je_Thin |  *Thinspo*
17

*02.12.2010*

2. prosince 2010 v 7:02 | In_Je_Thin |  *Já*
Dobré ránko holky** Omlouvám se, že sem tak dlouho nenepsala.. V pondělí a středu u nás byl přítel a v úterý sem přišla pozdě ze školy a šla hned s kámoškou ven.. Teď sem zase v práci.. Pak jdu až v sobotu na ráno, protože zítra jdeme k ségře slavit narozky.. Máte už nějaké dárky na Vánoce? Já vůbec žádné a ani se mi nechce nic vymýšlet:-/ Nějak to musím pořešit:D  Jinak s hubnutím začnu od příštího týdne, protože nemám nakoupené jídlo atd.., takže bych začínala špatně a to nechci..A ten sníh včera to byla hrůůza.. Doufám, že už v blízké době sněžit nebude, to je děs:-// Oběhnu vás a přidám sem ještě nějaké thinspo:) Tak se mějte hezky**

Těším se až budu mít ještě hezčí postavu a nakoupím si nějaké hezčí oblečení a přítel bude mít frajeřinkovou přítelkyni:D nedávno mi řekl, že mám hezkou postavu a že nechce abych byla hubenější, že nechce vychrtlinu.. To nechci ani já, ale chtěla bych trochu štíhlejší stehna a zpevnit.. Ale začnu chodit do fitka a snad to bude ok:))  Včera mi řekl, že se do mě zase znova zamiloval:D že si prohlížel fotky a přišlo to:D:D Těším se až se takhle vyfotíme a já si nebudu v duchu říkat nefoťte mě takhle, mám hnusný nohy atd..:))
10