Duben 2011

*29.4.2011 a konec blogu? *

29. dubna 2011 v 7:17 | In_Je_Thin |  *Můůj jídelníček*
Ahojte holky, tak sem dneska v práci, poslední dvanáctka v tomhle měsíci.. Dneska se musím snažit s jídlem, protože včera sem se rozjedla:( ale možná to bylo i kvůli příteli, měla sem nervy, protože dělal včera praktickou - obhajoba prezentace maturita, tak sem asi jedla nervama kvůli tomu.. A pohodička, prý to měl nejlepší, protože všichni to četly a on to odříkával z paměti, sem na něj pyšná:) Zítra jedeme do té Prahy, tak sem si koupila botky na podpatku malým a černé kalhoty. Zítra se vyfotím a pokusím se to sem dát:) Až večer přijedu, tak půjdeme s přítelem na ty narozky a asi zůstanu v tom v čem pojedu do Prahy, protože se v tom sama sobě líbím:D:D tak ať si ostatní řeknou, že má hezkou holku:)):D Už se ale těším až se vyspím.. Až dojdu domů, tak si nachystám věci, odmaluju se a povalím do hajan, zase budu vstávat brzo, takže to bude nic moc.. Zajímalo by mě kdy já se pořádně vyspím:D Tak valím zase něco dělat.. Ještě sem napíšu jídelníček a utíkám:))

5:00: banán

8:00: jablko

11:00: půl cereální bulky + cherry rajčátka

14:00: jablko

17:00: půl cereální bulky + cherry rajčátka

19:30: jablko

PITÍ: 1,5 L coly light +

PROHŘEŠKY: žádné

CVIČENÍ: žádné

P.S.: už jen 3,5 hodiny:D
Taky holky dost přemýšlím o tom, že tenhle blog zruším! Takhle si můžu psát doma do sešitu bez odpovědí nebo jen pár.. Před rokem to ylo fajn, to bylo komentářů a tak a teď? Hrůza.. Moc mě to nebaví.. Tak uvidím jak dál, nechám tomu ještě pár dní..

*27.4.2011*

27. dubna 2011 v 10:12 | In_Je_Thin |  *Můůj jídelníček*
10:00: trošku dobré vlákniny + activia bílá sladká

13:00: jablko

16:00: trocha zapečených brambor + sekaná + cherry rajčátka

PITÍ: 0,70L vody + 1 L vody

PROHŘEŠKY: emco plněné polštářky cereální

CVIČENÍ: žádné

Změna plánu v práci, jdu až zítra na ráno a v pátek taky.. Přítel měl dojet až zítra a včera mi napsal, že dojede už dnes, achjoo, zkazil mi plán :-/:D

*Prácička a pak školička*

26. dubna 2011 v 21:24 | In_Je_Thin |  *Já*
Tak dneska jsem v práci od 18-6, potom půjdu domů, vstanu cca v 10, osprchnu se, dám si snídani a pojedu do školy na 2 hodiny a od půlnoci do 12 dopoledne, zase práce a pak volníčkoo!!! A v sobotu Praha, už se těšíím:) akorát se moc netěším na tu oslavu potom, protože jestli se opiju, tak určo budu chtít něco říct přítelovi o tom tancování, nějak se k tomu nemůžu odhodlat:( Nechci se mi o tom mluvit, páč vím, že to pro mě skončí špatně:( ale po dlouhé době něco pro co sem se fakt nadchla, mluvím o tom pořád, myslím na to a dokonce se mi o tom i zdá:D sem jak blázen:D:D mrkněte na můj jídelníček, takhle se budu snažit jíst.. Po celý den ovoce a na oběd si dám co mamka uvaří.. Doufám, že něco shodím a že mi půjdou dolů i nohy, protože ty opravdu nesnáááším!!:( Dneska sem v práci sama, tak se zkusím vyfotit a hodím sem kdyžtak fotku:D Ale nic neslibuji.. Jestli to v té práci dám, tak budu opravdu dobráá:)) Si koupím zase colu a budu ready:D Tak já valím zase pracovat, tak se mějte krásně:-*

*26.4.2011*

26. dubna 2011 v 16:40 | In_Je_Thin |  *Můůj jídelníček*
7:30: jablko

10:30: zeleninová miska

13:30: banán

16:00: 2 malé párky + sojový rohlík + banán

19:00: jablko

22:00: banán

00:00: jablko

Budu jíst tak dlouho, protože jdu dneska do práce a budu tam až do 6 do rána, ak ať mi není zle..

PITÍ: 1 L vody + 1,5 L cola (vím, není to moc dobrý, ale aspoň vydržím pracovat:D)

PROHŘEŠKY: žádné

CVIČENÍ: žádné

*Zase moc práce*

24. dubna 2011 v 21:27 | In_Je_Thin |  *Já*
Holky moje jsem zase v práci, mám opět 18ku.. Potřebuji si udělat12 směn, takže tu musím být.. Pak jdu v úterý a potom ve čtvrtek a v pátek mě čeká 12ka.. Ale v sobotu bude dobrý den, pojedeme se ségrou do Prahy na muzikál Kat mydlář a večer jak přijedu jdeme s přítelem na narozeniny jeho kamaráda:) Už se moc těším, doufám, že si tam něco koupím:) jen nevím co si vezmu na sebe, protože košile co jsem měla mi byly velký, takže sem je prodala:D Nějak te'd pořád jím, dneska sem viděla po 100letech na fotce a šlo vidět, že sem přibrala, musím to zvládnout a ještě něco shodit.. Valím zase pracovat holky, tak se mějte kráásně:) a a't vás zítra moc nezmrskají:)


*23.4.2011*

23. dubna 2011 v 12:22 | In_Je_Thin |  *Já*
Ahojte holky, děkuji moc za komentáře! Nějak si zkusím s přítelem promluvit a uvidím, třeba povolí.. :) Včera sem byla s kámoškou na diskotéce a celej večer sme protančily na bedně:D sem si říkala, že by nám za to mohly dát peníze, když tam celý večer tancujeme:D ale byla sranda:) ani sem moc nepila, nechtěla sem a taky sem nechtěla aby mi bylo dneska blbě a a zase bych celý den proležela. To sice možná proležím i tak, ale budu koukat na filmy s pocitem, že je mi dobře a ne že půjdu za chvíli zvracet:D Chtěla sem jít na brusle, ale nechce se mi samotné na nějakou stezku jet, kde to neznám a tak:( a nikdo semnou nechce jít:( Tak si asi zacvičím doma:( Nejblbější zpráva když sem došla domů, že nemáme tampony na odlíčení, takže sem furt namalovaná:-/ Ještě se mi to nerozmazalo, musím pak zajít do obchodu:D Jinak s jídlem sem se poslední dobou moc netrápila, ale začnu zase na sobě makat:) protože se nekompromisně blíží plavková sezona:( Valím se koukat na nějaký seriál, tak se mějte krásně a užívejte toho krásného dne:))*Thinspa 53*

23. dubna 2011 v 12:21 | In_Je_Thin |  *Thinspo*


*21.4.2011*

21. dubna 2011 v 9:08 | Debilní život:( |  *Já*
Ahojte holky:) Včera byl suprovej den s přítelem, jenže pak se mě zeptal co sem měla na sobě na tom tancování, tak mu říkám, že jak dojdeme domů(byly sme zrovna ve městě), tak že mu ukážu fotky.. Hrůůza:( vypadáš jak kurva, to je děs, to se mi teda nelíbí a pohádaly sme se:( pak se oblíkl jenom a šel na trénink.. Najednou začal, že jak mě to napadlo tancovat, že nevěděl, že sem taková tanečnica atd.. ale mě to rpostě baví, na díze vydržím tancovat hodiny, tak sem si řekla proč za to nedostávat peníze, že jo.. No ale prej v tom musí být víc než penize atd.. Tak sem mu řekla, že on má zase trávu, taky se mi nelíbí, že hulí a nic s tím nedělá, tak co.. A on no to nemůžeš srovnávat.. Večer jak došel po trenále mi řekl, že ho to mrzí, že mi nechce zakazovat něco co mě baví, že je rád, že sem si něco našla, ale že se mu to prostě nelíbí no.. Takže než došel z trenálu napsala sem slečně co se mi ozvala na inzerát, že by mi domluvila někdy něco, že tancovat teďka nebudu.. Kámošce se kterou sem chtěla tancovat, která domluvila to jedno tancování sem taky napsala, ať se teď neptá na dvě a dala sem si z netu pryč inzerát.. Řekla sem mu to, že sem to dala všechno pryč a ať už to neřeší, tak byl smutnej z toho.. No ale smůla.. Teda spíše moje, budu končit asi tady v téhle práci, protože to je hrůza, sem někdy třeba celou tu dvanáctku u pc a bolí mě oči jak sviňa a taky mám za to málo peněz, takže tu asi skončím a nevím kde si něco najdu no.. Dneska mu to řeknu, že tu budu končit, tak sem zvědavá co mi na to řekne.. Pemýšlela jsem, že bych tancovala někde kde to vůbec nezná a dělala mu to za zády, protože opravdu litr jen za třreba 2 hodiny práce, která mě ještě baví nikde neseženu, tka nevím:( zase mu nechci lhát.. Ještě sem si v úterý koupila takovou super podrpdu troúhelníkovou sou to teda plavky, ale mají flitry a na tancování by se to hodilo, tak sem si to vzala a ještě podobné punčochy co mám na fotce a teď je mi to k hovnu s prominutím:( nikdy sem za podprdu samotnou nedala dvě kila a tahle mě skoro dvě kila stála a dost mě to mrzí:( Co byste dělaly vy?

*10.4.2011*

10. dubna 2011 v 10:16 | In_Je_Thin |  *Můůj jídelníček*
Ahojte holky, jsem zase v práci do rána, moc sem nenaspala, ráno sem odcházela s nervama:( já už doma být nechci, jenže co mám dělat když nemám peníze na bydlení?:( Ztrácí se mi věci, jídlo a teď už i peníze, přijdu unavená pozdě z úráce a musím posloucat ožralecký výlevy bratra a jeho debilní hudbu kteru si rád třeba ve 3 ráno pustí tak nahlas, že by probudil celej barák, navíc ho vyhodí z každý práce kvůli chlastu, takže nepřispivá na nájem a na nic:( už fakt nemžu:(já tma být nechci!!:( Nevím co mám dělat:( musím si koupit o výplatě zámky a dát si je na skříně. Fakt super v bytě kde ste se narodily se cítit jak ve vězení:( A nedělá mi to mamka a její přítel, ale bratr a neteř.. Asi půjdu do blázince z toho všeho, to je šílený:( No a jinak jídelníček.. Od rána sem si nemohla dát ovoce, páč m ho někdo sežral..

5:30: ovesné vločky + activia bílá sladká

8:30: půl cereální bulky + 1 plátek sýra + 4 ředkvičky

10:30: půl cereální bulky + 1 plátek sýra + 4 ředkvičky

13:30: 2 kousky květáku + 2 kousky malé sekané + pár brambor

16:30: banán

19:30: banán

PITÍ: 1,5 L vody +

PROHŘEŠKY: možná nějaká ta sladkost menší dnes bude, na ty nervy = balíček rozinek v čokoládě z lidlu:D ty miluju:D

CVIČENÍ: 4 díly kalanetiky + cellules

*Slíbené měření a vážení*

8. dubna 2011 v 12:34 | In_Je_Thin |  *Má váha*
Ahojte, tak sem se dneska zvážila a změřila:) Sice až po snídani, protože sem dneska neplánovaně vstala až o pul 12, ale to nevadí:D Dneska budu dělat zase výrobky a večer dojde miláček:) Včera sem bohužel večer zhřešila, dala sem si kitkat chunky, ale nějak mi to ani nevadí.. Když se snažím, tak proč se neodměnit:) Sice to bylo okolo 22hod., ale jsem ráda, že sem si to dala hned když sem dostala chuť, protože jak se znám bych pak toho snědla později víc, takže sem udělala celkem dobře:D A teď srovnání:)
Takže váha ukazovala 51kg..:) a měření poslední bylo 21.března 2011, takže to označím fialově a dnešek modře:)

BOKY: 92 cm - 90 cm

BŘICHO: 80 cm - 78 cm

STEHNA: 49 cm - 48 cm

PAS: 66 cm - 63 cm

LÝTKA: 32 cm - 32 cm

No potřebovala bych spíše kdyby šla vidět nějaká změna na nohách, ale tak co, i tak sem spokojená:) a když to tak vezmu, tak hezká změna za tak krátkou dobu co jsem se nějak opravdu začala snažit od 21.března a dneska je vlastně 8.dubna :))

*7.4.2011*

7. dubna 2011 v 10:02 | In_Je_Thin |  *Můůj jídelníček*
Ahojte holky, tak nám s tou spolužačkou snad vyšlo jedno tancování.. Budeme příští týden v pátek v Kuřimi tancovat:) Jen doufám, že to nikdo neodřekne:(:D A to focení s tím kamarádem bude asi až příští týden.. Jinak zítra se zvážím a změříma hodím vám sem jak to semnou teďka je:) A taky jak mi tu jedno SBčko psala, že ji mrzí, že nepíši nic o sobě. Nemám nějak moc co poslední dobou, protože se pořád učím nebo sem s přítelem a nebo v práci, takže není moc o čem psát. A taky když už sem něco napíšu nebo přidám jídelníček, okomentují mi to nanejvýš 4 lidi a to mě mrzí.
Minulý rok to byly alespoň 15 teď? Sem ráda, že sem vůbec někdo chodí. Zítra jdu možná na diskotéku, ale to taky není jasný.. Mrkněte pod perex:)

*5.4.2011*

5. dubna 2011 v 15:02 | In_Je_Thin |  *Můůj jídelníček*
7:30: hrnek vody s citronem + dobrá máma valilková + ovesné vločky

10:00: zeleninová miska

13:00: pomeranč

15:30: těstoviny s nějakou omáčkou

18:30: půlka makové buchty (je velká, tak si dám půlku dnes a půlku třeba zítra na snídani:))

PITÍ: hrnek vody s citronem + 1,5 L aguilanea jemně perlivá +

PROHŘEŠKY: žádné

CVIČENÍ: cellules

Na vaše dotazy ohledně váhy atd.. odpovím později, teď se musím jít učit:-/*4.4.2011*

4. dubna 2011 v 16:20 | In_Je_Thin |  *Můůj jídelníček*
7:45: hrnek vody s citronem + ovesné vločky + acvitiva bílá sladká

10:00: zeleninová miska

13:00: banán

16:00: miska polévky nudlové

19:00: trocha kuskusu se zeleninou(dušenou)

PITÍ: hrnek vody s citronem + 1,5 L agualinea jemně perlivá + 1,5 L vody

PROHŘEŠKY: žádné

CVIČENÍ: 4 díly kalanetiky + cellules*3.4.2011*

3. dubna 2011 v 11:52 | In_Je_Thin |  *Můůj jídelníček*
10:00: ovesné vločky + activia bílá sládká + pomeranč

13:00: trocha brambor + 2 květáky

16:00: pomeranč

19:00: 3 květáky (neodolala sem, já je miluju:D) + půl velké červené papriky

PITÍ: 2 L vody

PROHŘEŠKY: žádné

CVIČENÍ: 4 díly kalanetiky + 2 min. skákání přes švihadlo + cellules2.4.2011

2. dubna 2011 v 12:23 | In_Je_Thin |  *Já*
Ahojte holky, jakpak se vám vede? Já a zdravá strava, někdy jdeme spolu, jiný den zase proti sobě:D Dneska si myslím, že to celý den zvládneme spolu:) Jeden den mi psal kamarád jestli byh s ním nechtěla fotit pro nějaký florbalový obchod za peníze:) Bylo by to příští týden, doufám, že to vyjde, penízky by se hodily.)) A aspoň zase nějaká zkušenost:) Tento víkend mě čeká učení zase, ale horzně moc:( už aby byly prázdniny, jinak mě trefíí:(:D Měla bych zaít pořádněš cvičit, ale sem pořád nějaká unavená, musím s tím něco udělat:D A ještě musím dnes dělt výrobky, takže bych měla začít:D Tak se zatím mějte, půjdu vás oběhnout a něco dělat, paa:-*